Ferienwohnung Loschwitz

  • 86 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Ferienwohnung Loschwitz Dresden вирізняються близькістю до таких визначних пам'яток міста, як Саша Шнайдер, що всього за 6 хвилин ходьби. Гості мають можливість зробити своє перебування в апартаментах більш захоплюючим, взявши участь у піших прогулянках і їзді на велосипеді.

З вікон помешкання відкривається вид на сад. До послуг гостей вітальня і кухня. Для більшого комфорту в Ferienwohnung Loschwitz є душ. Крім того, є сушарка, туалетно-косметичні засоби і рушники.

Повністю обладнана кухня з електрочайником, посудомийною машиною і кухонним приладдям є частиною зручностей для самостійного приготування їжі в апартаментах.

Панно «Княжа процесія» знаходиться на відстані приблизно 6 км від апартаментів, а Блакитне диво - всього за 1.1 км. Дрезденська підвісна дорога знаходиться біля цього помешкання. На відстані близько 15 хвилин їзди машиною від Ferienwohnung Loschwitz знаходиться Міст Аугустус. Апартаменти розташовані за кілька хвилин ходьби від автобусної зупинки Calberlastrasse.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Ferienwohnung Loschwitz Дрезден
Ferienwohnungen Kruegerstrasse
Ціна лише для моб. пристроїв

Ferienwohnungen Kruegerstrasse

8.1
Дуже Добре 21 відгук
129 м від помешкання
USD 252 USD 227
за ніч
Ferienwohnung Mit Tollem Ausblick
Ціна лише для моб. пристроїв

Ferienwohnung Mit Tollem Ausblick

9.6
Чудово 32 відгуки
308 м від помешкання
USD 162 USD 146
за ніч
Ferienwohnung-An-Der-Elbe
Ціна лише для моб. пристроїв

Ferienwohnung-An-Der-Elbe

8.8
Відмінно 2 відгуки
392 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Дрездена
    14 км

    Залізничні вокзали

    Train Station Neustadt
    6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Дозвілля

    • Піші прогулянки
    • Їзда на велосипеді
    • Поле для гольфа

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Опалення
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:30
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Часті питання
    • У Ferienwohnung Loschwitz можна розмістити домашніх тварин?
      У Ferienwohnung Loschwitz не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, посудомийною машиною і кухонним приладдям.
    • Квартира Ferienwohnung Loschwitz розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Neustadt розташований на відстані близько 10 хвилин їзди машиною від квартири Ferienwohnung Loschwitz.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Дрездена
    14 км

    Залізничні вокзали

    Train Station Neustadt
    6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Ferienwohnung Loschwitz Дрезден

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити